Compex SP 4.0 Kas Kuvvetlendirme Stimülatörü

COMPEX SP 4.0 Egzersizlerinizi  optimize edin

Bu cihaz, Compex kas kuvvetlendirilmesi teknik bilgilerini kullanır ve sporunu yoğun olarak uygulayan insanlar  için tasarlanmıştır (haftada 3 seans).
5 uygulama arasında yayılmış 30 programıyla COMPEX SP 4.0 elektro stimülatörü, kas gücünüartırmak, kas hacmini artırmak veya rahatlamak ve iyileşmek için olsun, tüm atletik ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır .

SP 4.0 on diğerlerine ilaveten, SP 2.0 ile aynı programları sunmaktadır.
Spor egzersizlerinizde , bel alanınızı ve karın duvarınızı güçlendirmenize ve absinizi şekillendirmenize izin verirken Hipertrofi programı kas hacmini artıracaktır.
Compex, atletik performansı artırmak için kas rejimlerini birleştiren bu sporu temel alan yeni bir Çapraz-eğitim programı tasarladı .
Kurtarma fazı için, yenilenen bir masajla yorgunluğun hissini ortadan kaldırmak için 2 ek programdan yararlanır , ardından yoğun antreman ve maçlar sonrası iyileşme sürenizi hızlandırın . Ağrı tedavisi
uygulama, boyun ağrısı ve tendinit de dahil olmak üzere atletlerin hissettikleri neredeyse tüm ağrıları kapsar. Yoğun atletlerin fiziksel yatırımlarından ötürü ara sıra atletlerden çok yaralanmaya maruz kaldıkları yaygın bir bilgidir.

Bu konuyla ilgilenmek için, SP 4.0 , kas kaybından sonra hacmi iyileştirmeye yardımcı olan ve ilk hacmini geri kazandıktan sonra bir kasın rehabilite edilmesini sağlayan Rehabilitasyon programlarını sunma avantajına sahiptir.

Sadık sporcular için yoğun teknoloji!

Zorlu sporcuların egzersizi için özel olarak geliştirilen Compex SP 4.0 , Üçlü of Muscle Intelligence ™ teknolojileri (mi-SCAN, mi-TENS ve mi-RANGE) sayesinde benzersiz bir konfor sunar . Bu üç özellik, gereksinimlerinize ve performans hedeflerinize göre dikkatle ayarlanmış iş oturumları için kas gereksinimlerini dikkate alır.

Mi-Sensor, aşağıdaki 3 işlev sayesinde, stimülasyon ayarlarını ihtiyaçlarınıza otomatik olarak uyarlayarak ve kaslarınız ile stimülatör arasındaki bir bağlantıdır:

• mi-SCAN: Uyarı parametrelerini, fizyolojinize ve mevcut fitnessunuza göre otomatik olarak optimize edin.

• mi-RANGE: Etkili şiddetli kas seğirmesi gerektiren programlarla çalışırken, stimülasyon yoğunluğunun minimum ve maksimum ayarlarını ideal olarak ayarlayın.

• mi-TENS: TENS (ağrı giderme) programlarının uyarıcı enerjisini, bu tür programlarla önerilmeyen aşırı kas kasılmalarını önlemek için hassas bir şekilde ayarlayın.

COMPEX SP 4.0’ın en güçlü yönleri

 • Entegre Mi-Scan teknolojisi :
  Egzersiz oturumunuza başlamadan hemen önce mi-SENSOR kablosunu cihazınıza bağlayın. Kablonun başını elektrotlardan birine sıkıştırın ve programınızı başlatın. Mi-SCAN fonksiyonu ile mi-SENSOR seçilen kas grubunu tarar ve uyarıcının ayarlarını kendi fizyolojisine bağlı olarak vücudun bu alanının heyecanlanmasına otomatik olarak ayarlar. Bu gerçekten kişiselleştirilmiş bir ölçümdür. Mi-SCAN özelliği, elektro stimülasyon oturumunu her bir kullanıcının fizyolojisine uyarlamaktadır.
 • mi-RANGE teknolojisi :
  Bu işlevle mi-SENSOR, iyileşme veya masaj gibi düşük frekanslı programlar için optimum uyarı enerjisi ayar aralığını (minimum ve maksimum) gösterir. Doğru konumlandırılmış olup olmadığınızı gösterecek, tedavi veya egzersiz programınızın etkinliğini optimize edecektir.
 • mi-TENS teknolojisi :
  mi-TENS işlevinin amacı, TENS (ağrı giderme) programları boyunca optimum uyarıcı enerjiyi bulmak ve kullanmaktır. Oturum sırasında düzenli olarak kaydedilen ölçümlere dayanarak cihaz, bu tür programlar için kontrendike olan kas kasılmalarının oluşmasını önlemek için uyarı enerjisini sürekli ve otomatik olarak ayarlar.
 • 4 bağımsız kanal : Tam çalışma oturumları için.
 • “Kolay SNAP” bağlantı sistemi :
  Bu basmalı düğme sistemi, elektrotların bağlantısını, özellikle de sırt veya boyun için kolaylaştırırken kolaylaştırır.
 • “I” düğmesi :
  4 kanalın çalışma yoğunluğunu aynı anda arttırmak için bu düğmeye basmanız yeterlidir.
 • Arkadan Aydınlatmalı Ekran :
  Kolay okunması ve her durumda iyi okunabilir olması için.
 • Hızlı şarj aküsü :
  4 1/2 saat içinde tamamen şarj olur.

Advertisement